Vārda dienu svin: Linda, Janīna / 21.08.2017

booked.net

Jaunumi

Mammadaba meistarklase 4.g

Mammadaba meistarklase"Mammadaba meistarklase" 20.04.2017 4.g klases skolēni apmeklēja AS "Latvijas valsts meži" atvērto Meža dienu pasākumu Tomes mežu masīvā un piedalījās izzinošā pārgājienā, darbojās meža pieturās pieredzējušu mežsaimnieku vadībā. Skolēni atpazina koku sēklas, noteica koku sugas, izcirtumā stādīja kokus,  vēroja meža krāsas, pētīja ķērpjus, noteica koku vecumu, atpazina meža dzīvnieku pēdas pēc attēliem, klausījās mednieka stāstus, jaunaudzē retināja kokus, iepazinās ar mežstrādnieka apģērbu un darba instrumentiem.

Pasākuma noslēgumā tikšanās ar Cūkmenu, desiņu cepšana un šūpošanās šūpuļtīklā. Skolēni atzina - darbošanās dabā stiprina  mūsu ķermeni, attīsta prātu, stimulē mūsu emocijas un intelektu.    Sk. attēlus

 

©2017 Ādažu vidusskola

Search