Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Meža ekspedīcija

Meza ekspedMeža ekspedīcija 28.04.2017. 1.abcdeg klases

28. aprīļa rītā Ādažu vidusskolas pagalmu pieskandēja 1. klašu skolēnu priecīgās balsis. Visi lietus mākoņi tika izgaiņāti, un varēja sākties LVM organizētā Meža ekspedīcija Vidusdaugavā, Tomes mežu masīvā.

Mammadaba pasākumā  Bērni iepazina dažādas profesijas, izzināja mežu un patstāvīgi darbojās. Uzzināja vai koksne ir tikai kokā, kā un kāpēc mežs ir jāatjauno un kā to izdarīt. Katrs iestādīja vienu priedīti, atpazina koku sēklas, pēc mizas mēģināja noteikt koku veidus, noteica koku vecumu, atpazina dzīvnieku pēdu nospiedumus, retināja mežu. Uzzināja kas mežam kopīgs ar F1. Satika Cūkmenu, kurš pastāstīja cik svarīgi ir neatstāt atkritumus mežā.

Lasīt vēl!    Sk. attēlus

©2018 Ādažu vidusskola

Search