Vārda dienu svin: Kitija, Viesturs, Viestards / 28.06.2017

Nodarbības "Vēlos kļūt ķīmiķis vai fiziķis"

IMG 20170524 091430Nodarbības "Vēlos kļūt ķīmiķis vai fiziķis" 24.05.-25.05.2017. 1.-4. klases

24. un 25. maijā  Ādažu vidusskolā viesojās zinātkāres centra "ZINOO Rīga" radošā komanda, kas novadīja "Ūdens nodarbību” 1.-2. klašu skolēniem Sk. attēlus un "Gaisa nodarbību" 3.–4.klašu skolēniem Sk. attēlus.

Nodarbību mērķis bija atklāt un rosināt skolēnu zinātkāri par sevi un apkārtējo pasauli un tehnoloģijām, iepazīt ar ķīmiju un fiziku saistīto profesiju daudzveidību. Skolēni gatavoja peldošus plostus, laivas un kuģīšus, lai tie noturētos uz ūdens. Izpletnis bija jāsameistaro tā, lai to palaižot, tas piezemētos, un nesasistos ola izpletņa grozā.

Lielu sajūsmu un ovācijas izpelnījās "Eksperimentu parāde" Sk. attēlus. Kūpēja dūmi, skanēja sprādzieni, lidoja baloni, vārījās šķidrums, kas īstenībā bija auksts un vēl, un vēl…

Paldies ZINOO komandai par interesantajām nodarbībām un sagādāto prieku un pārsteigumu skolēniem!