Vārda dienu svin: Antis, Antons / 18.01.2018

booked.net

Jaunumi

Skolēnu zinātniskajā konferencē 23.03.2017. LU, Rīga

LU zin konfSkolēnu zinātniskajā konferencē 23.03.2017. LU, Rīga   

Piedaloties Rīgas un Rīgas rajona skolēnu zinātniskajā konferencē 2017, patiesi varu apgalvot, ka guvu nozīmīgi daudz. 2017. gada 23. martā prezentēju savu skolēna zinātniski pētniecisko darbu dabaszinātņu jomā, ķīmijas sekcijā - trans taukskābes pārtikas produktos (sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti), Latvijas Universitātes ķīmijas katedras profesoriem (žūrijai). Viennozīmīgi, uztraukums bija ļoti liels, jo aizstāvēt savu veikumu salīdzinoši nopietnai komisijai, kā arī aptuveni 20 svešiem klātesošiem skolēniem, šķita uztraucoši un biedējoši, tomēr - "pārkāpjot pāri savai komforta zonai" veicu prezentāciju un atbildēju uz komisijas piņķerīgajiem jautājumiem, kas raisīja atvieglojumu un padarīta darba sajūtu, kā arī, vēl lielāku vēlmi turpināt interesēties un apgūt eksaktās zinātnes padziļinātāk arī nākotnē. Vēlos teikt lielu paldies savai darba vadītājai - Skolotājai ar lielo "S"- Mg.paed. Antrai Laizānei, par pretimnākšanu un stimula uzturēšanu darba veikšanas procesā! Varu piebilst, ka Latvijas Universitātes dabaszinātņu jaunatklātajā ēkā atrados pirmo reizi un tā šķita dizainiski pārdomāta, moderna, radīja labu un pozitīvu atmosfēru, neskatoties uz olimpiādes dienas satraukumu!  

Helēna Anna Saulīte, 11.a klase

Ceturtdien skolēnu zinātniski pētniecisko darbu rajona lasījumos Latvijas Universitātē guvu daudz dažādu iespaidu, kas man noteikti būs noderīgi nākotnes studiju izvēlē.  Jūtos kā ieguvēja pēc šī pasakuma, jo guvu pieredzi un vēl lielāku stimulu mērķtiecīgi strādāt savas nākotnes labā.  Klausoties citu skolu skolēnu darbus, varēju novērot Latvijas jaunās paaudzes vēlmi augt un attīstīties. Tas deva lielu entuziasmu turpmāk pilnveidot sevi. Lai vai kādi būs šīs konferences rezultāti, es un pārējie dalībnieki visi esam ieguvēji.

Arleta Paula Bulāne, 11.a klase

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

©2018 Ādažu vidusskola

Search