Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Zumbas deju fitnesa nodarbības Ādažu vidusskolā

Zumba   8. septembrī skolas aplī notika pirmā Zumbas nodarbība 14/15 – 19 gadus veciem skolēniem. Zumba ietver deju un aerobikas elementus, kā arī deju horeogrāfijā iekļauti hip-hop, soča, samba, salsa, merengue, mambo, cīņas mākslas u.c. soļi. Treniņi vērsti uz visu muskuļu grupu attīstību, koordinācijas, ritma izjūtas, līdzsvara un izturības attīstīšanu, uzlabo veiklību, lokanību, radošo domāšanu, kā arī spēju darboties komandā.
   Nodarbības notiks Ādažu vidusskolā 2017./2018. m.g. 1. pusgadā I stāva aplī pirmdienās un piektdienās no plkst.15.20. Ir iespēja piebiedroties!!!
   Atsauksmes no skolēniem: fantastiska instruktore, “tauriņi vēderā”, vienreizēja kompānija, jauki pavadīta pēcpusdiena, pamatīgs enerģijas lādiņš! Paldies instruktorei Ievai Ginterei, lai aktīvi un jauki kopā pavadīts laiks!

©2018 Ādažu vidusskola

Search