Vārda dienu svin: Antis, Antons / 18.01.2018

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskola saņem Starptautisko Zaļo karogu!

Zalais karogs 1 Copy   Esam lepni un gandarīti par sasniegto, jo 12. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā saņēmām Starptautisko Zaļo Karogu par sasniegumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā izglītības iestādē un tās apkārtnē un Starptautisko EKOSKOLAS sertifikātu.
   Ekoskolu programma ir viens no plašākajiem un efektīvākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Latvijā šobrīd tajā darbojas jau vairāk nekā 200 izglītības iestādes, tostarp arī pirmsskolas un augstskolas. Visā pasaulē Ekoskolu programmai ir vismaz 49 000 dalībskolu 64 valstīs, kuras visas tiecas īstenot ambiciozu mērķi – iesaistīt skolēnus aizraujošā, uz rīcību orientētā un sociāli atbildīgā vides izglītības procesā, kas veicina ilgtspējīgu attīstību. Starptautisko Zaļā karoga balvu saņem tikai tās skolas, kas ilgstošā laika posmā spēj demonstrēt izcilas aktivitātes vides jomā. Mums tas ir izdevies!
   Uzskatām, ka dalība Ekoskolu programmā ir vērtīgs ieguvums ne tikai skolas kolektīvam, bet arī pašvaldībai, jo līdztekus citiem mērķiem programmā aktīvi tiek veicināta arī sabiedrības līdzdalība apkārtējās vides pārvaldībā.
   Arī 2017./2018. mācību gadā Ādažu vidusskolā turpināsim aizsākto darbu, lai izaugtu jauna paaudze, kas tiešām spēs domāt ilgtermiņā un kura spēs arī mainīt nepamatoto priekšstatu, ka vides aizsardzība ir pretrunā ar Latvijas ekonomisko izaugsmi, kā norādīja Ekoskolu programmas koordinators Latvijā Daniels Trukšāns.   Foto   Apbalvoto skolu saraksts

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

©2018 Ādažu vidusskola

Search