Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Radošā darbnīca “Iepazīstam emocijas”

Iepazistam emocijasNotikušas pirmās šajā mācību gadā plānotās radošās darbnīcas “Iepazīstam emocijas” kopā ar sociālo pedagogu.
Emocijas ir kā atbilde uz konkrētu situāciju un tās bieži vien nosaka mūsu uzvedību. Cilvēka dzīve nav iedomājama bez emocijām: bez prieka, bez dusmām, bez izbrīna, bez bailēm, bez riebuma, bez kauna, bez nicinājuma, bez intereses – satraukuma, bez bēdām. Mums ir jāiemācās kontrolēt savas izjūtas, bet, lai to izdarītu, ir jāatpazīst emocijas.
13. septembrī 3.a un 3.e klasēs aizsāktajā klases stundiņu ciklā skolēni pētīja PRIEKU. Stundas laiks tika pavadīts patiesi radošā, iedvesmojošā un krāsainā atmosfērā. Paldies visiem skolēniem un arī klašu audzinātājām par aktīvu līdzdarbošanos! Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search