Vārda dienu svin: Velta, Velda / 24.11.2017

Personīgā higiēna - seminārs 1. klašu skolēniem

Pers higSadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru, 14. septembrī Ādažu vidusskolas 1. klašu skolēniem tika organizēts izglītojošs pasākums par personīgo higiēnu.
Personīgās higiēnas nodarbībā skolēni noskatījās animācijas filmu „Par Janča punci un tīrām rokām”, piedalījās diskusijā par redzēto, saņēma ieteikumus, uzskatāmi redzēja eksperimentu par mikrobu izplatīšanos un piedalījās kopīgās aktivitātēs.
Šajā nodarbībā, uzskatāmā veidā, skolēniem tika sniegta informācija par to, kā baktērijas pārnēsā cilvēki un dzīvnieki, un kā tās ietekmē cilvēka organismu. Tāpat tika sniegti ieteikumi, kā rīkoties, lai pasargātu sevi no daudzām infekcijas slimībām.
Skolēni praktiskā veidā apguva pareizu roku mazgāšanas tehniku. Lai nostiprinātu nodarbībā apgūtās prasmes, skolēni spēlēja Baktēriju spēli.
Pēc semināra bērni saņēma arī vairākus izdales materiālus: grāmatiņu, dvielīti un uzlīmes.
   Sekosim līdzi roku tīrībai! Būsim veseli!  Foto

Aktuālie jaunumi