Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Akcija “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts”

Mant st

Latvijas akcija Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts ir iniciatīva globālās UNESCO kampaņas #Unite4Heritage atbalstam. Akcijas mērķis ir rosināt izzināt vietējo kultūras mantojumu un izprast tā nozīmību un mudināt skolas vecuma bērnus un jauniešus iepazīt kultūras mantojuma vērtības izmantojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas.
Lai iepazīstinātu potenciālos akcijas dalībniekus ar iespējām tajā piedalīties, kā arī lai sniegtu atbalstu pedagogiem kultūras mantojuma jautājumu integrēšanā mācību saturā, šī gada 19. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notika seminārs, kas bija veltīts Latvijas digitālās kolekcijas Zudusī Latvija izzināšanai kā vērtīgam resursam akcijas darbu veidošanā. Seminārā tika aplūkotas arī tādas tēmas kā – Atklāj dārgumus Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas kolekcijās, Laika mašīna Tavā telefonā, kur tika aplūkota iespēja, kā vēsturiskās ainas iepludināt mūsdienu realitātē.
Semināra dalībniekiem bija iespēja arī praktiski iepazīties ar digitālo resursu izmantošanas iespējām mantojuma iepazīšanas procesā.
Skolu šajā pasākumā pārstāvēja Aleksejs Stepanovs (11.b) un skolotāja Sarmīte Savicka.   Skat. attēlus

©2018 Ādažu vidusskola

Search