Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Konkurss “Esi drošs – neesi pārdrošs”

LogoKatrs jauns mācību gads skolā sākas ar drošības jautājumu pārrunāšanu un zināšanu atsvaidzināšanu, lai nostiprināt skolēnu pamatzināšanas un veicinātu izpratni par drošību ikdienā un rīcību bīstamās situācijās.
Priecājamies, ka ir iespēja savas zināšanas pārbaudīt piedaloties konkursā “Esi drošs – neesi pārdrošs”. Žēl, protams, ka atbildes konkursam tiek pieņemtas tikai no vienas 7. un vienas 8. klases komandas, kaut gan skolā esam vienpadsmit 7. - 8. klases. Esam rosinājuši konkursa rīkotājus ļaut piedalīties pa vienai komandai no katras klases, jo ieguvēji ir visi skolēni, kuri atbalsta savu klases komandu meklējot atbildes uz jautājumiem.
Turam īkšķus par komandām “Ronīši” (7.C) un “Drošie ripotāji” (8.E), kuru atbildes šodien, 21. septembrī, tika nosūtītas konkursa organizatoriem. Paldies klašu audzinātājām Intai Bredikai un Edītei Kānai.

©2018 Ādažu vidusskola

Search