Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Panākumi Latvijas skolēnu 70. spartakiādē sporta tūrismā

1 turisms Copy23. - 24. septembrī skolas tūrisma pulciņa dalībnieki - Līva Eglīte (9.c), Norberts Kristiāns Strenģe (8.g), Annija Ābele (7.b) un Signe Zvirbule (5.e) ar labiem panākumiem startēja Latvijas skolēnu 70.spartakiādē sporta tūrismā. 7 komandu konkurencē tika izcīnīta 1. vieta 7. - 9.klašu grupā un 2. vieta 4. - 6. klašu grupā.

Starti notika 3 distancēs – komandā un individuāli. Komandā bija jāveic- Kontroles Kombinētais Pārgājiens, kurā ar kartes palīdzību jāatrod kontrolpunkti un tajos jāizpilda tūrisma tehnikas, orientēšanās vai novadpētniecības uzdevumi, kā arī kopā sadarbojoties jāveic Tūrisma tehnikas distance. Abās komandu disciplīnās 7. - 9.klašu grupā tika iegūtas - 1.vietas, 4. - 6.klašu grupā 2. un 3. vieta.

Individuāli - Līvai - 4.v., Signei - 5.v, Annijai un Norbertam - 6.v. starp 15 dalībniekiem.

Apsveicam ar gūtajiem sasniegumiem! Paldies skolotājai Evai Jākobsonei   Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search