Vārda dienu svin: Anda, Andīna / 20.11.2017

booked.net

Jaunumi

EIROPAS MOBILITĀTES NEDĒĻA 2017

IMG 20170922 091512 CopyEIROPAS MOBILITĀTES NEDĒĻA ir Eiropas Komisijas iniciētā sabiedrības informēšanas kampaņa, kas norisinājās laikā no 2017. gada 16. līdz 22. septembrim.
Mēs, Ādažu vidusskolas skolēni un darbinieki, esam par veselīgu dzīves veidu, par sportiskām aktivitātēm, par uzturēšanos svaigā gaisā, par videi draudzīgu pārvietošanās veidu izmantošanu dodoties uz skolu un mājup.
Tā kā šī gada EIROPAS MOBILITĀTES NEDĒĻAS 2017 kampaņas sauklis bija “PĀRVIETOJIES GUDRĀK, DZĪVO LABĀK!”, tad gan klases stundās, gan visās mācību stundās, kurās bija iespējams, tika runāts, diskutēts par velosipēda izmantošanas iespējām, par drošību uz ceļiem, par veselīgu un drošu brīvā laika pavadīšanu. Skolēni rakstīja esejas, zīmēja zīmējumus, piedalījās sportiskās aktivitātēs, kā arī devās pārgājienos vai nu ar kājām, vai izmantojot velosipēdus.
Lai maksimāli veicinātu videi draudzīgu pārvietošanās līdzekļu izmantošanu, rūpējoties par skolēnu drošību, skolā skolēniem tiek dota iespēja sagatavoties velosipēda vadītāja eksāmenam un skolā kārtot eksāmenu tiesību iegūšanai. Skolēni ļoti augstu vērtē šo iespēju. Esam gandarīti, ka visiem skolēniem sākot no 5. klases ir velosipēda vadītāja apliecība. Protams par drošību ir jādomā un jāatbild katram, ir jābūt uzmanīgam, zinošam CSN noteikumos, drošam, bet ne pārdrošam.
Lai paaugstinātu skolēnu zināšanu līmeni par drošības jautājumiem, personīgās drošības garantēšanas iespējām ceļu satiksmē, nodrošinot kvalitatīvu pašizglītību 6. - 8. klašu skolēniem, piedalāmies CSDD organizētajā konkursā “Gribu būt mobils”.
6. b klases skolēni ir vieni no tiem, kuriem visiem ir velosipēda vadītāja apliecības, kuri ir piedalījušies “Jauno satiksmes dalībnieku forumā”, kuri 22. septembrī devās pārgājienā ar velosipēdiem pie jūras Carnikavā. Maršruts: Skola - Carnikava pa Ādažu dambi, tālāk līdz jūrai pa Carnikavas dambi Gaujas vienu krastu un atpakaļ pa Carnikavas dambi otru Gaujas krastu. Kopā veicot 37 km – turpceļā - 22km, atpakaļceļā - 15km. Skolēni apskatīja arī Vecgaujas un Gaujas savienojuma vietu. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

www.adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

©2017 Ādažu vidusskola

Search