Vārda dienu svin: Anda, Andīna / 20.11.2017

booked.net

Jaunumi

Eiropas Sporta nedēļa - FRISBIJS

Frisbijs"Arī pavisam nelielas izmaiņas ikdienas rutīnā var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti un fizisko sagatavotību. Galvenais ir vēlēšanās pamēģināt, pārvarēt sevi un turpināt iesākto. Vienalga vai nodarbojies ar profesionālo sportu vai arī tā ir ikdienas sportošana, galvenais ir atrast savu motivāciju. Ikdienā sportam un fiziskajām aktivitātēm ir jāsagādā prieks, un dažādība var būt viens no risinājumiem. Ir tik daudz sporta veidu, ko pamēģināt. Eiropas Sporta nedēļas aktivitātes ir lieliska iespēja uzzināt par dažādām sportošanas iespējām, izaicināt sevi. Aicinu ikvienu pamēģināt un būt aktīvam", aicina Ineta Radeviča, Eiropas Sporta nedēļas vēstnese un Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente.
26. septembrī skolā starpbrīžu laikā bija iespēja izmēģināt savas spējas frisbijā. Frisbijs ir aktīvs bezkontakta sporta veids ar frisbiju disku plašāk pazīstamu, kā lidojošo šķīvīti. Tam ir daudz paveidi, kuros katrā tiek izmantoti atšķirīgi frisbija diski. Frisbiju uzskata par unikālu sporta veidu, jo tajā netiek izmantoti tiesneši, un spēle balstās uz cieņu gan spēles, gan spēlētāju ziņā. Paldies sporta skolotājām! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

www.adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

©2017 Ādažu vidusskola

Search