Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Poļu skolotāju vizīte Ādažu vidusskolā

Skol no Polijas CopyEiropas Savienības (ES) izglītības projekti veicina dažādu valstu skolotāju un skolēnu savstarpējo sadarbību ilgtermiņā. No 25. līdz 29. septembrim skolā viesojās poļu skolotājas no Stravcinas (netālu no Kilces), kas ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ ietvaros īstenoja personu mobilitāti mācību nolūkos. Mūsu savstarpējā sadarbība aizsākās jau 2013. gadā ar dalību mūziklā “Go Europa”.
Skolā skolotājas apmeklēja angļu valodas, ķīmijas, fizikas, vizuālās mākslas, mājturības, datorikas, krievu valodas, matemātikas, latviešu valodas un dabas zinību stundas dažādās klašu grupās. Aktīvi piedalījās kora, deju un teātra mēģinājumos. Poļu skolotājām bija iespēja iepazīties ar skolas darbību, mācību programmām, elektronisko žurnālu un skolas elektroniskā tīkla darbību, projektu darbiem, skolas muzeju, skolēnu parlamenta, Eiropas kluba darbību.
Delegācija viesmīlīgi tika uzņemta gan Ādažu pašvaldībā, gan Ādažu Mākslas un mūzikas skolā.
Poļu kolēģu atvērtība, ieinteresētība un sirsnība bija tas, kas vislabāk raksturoja šo delegāciju. Kopīgās diskusijās uzzinājām, ka arī Polijā notiek izglītības reforma, kas balstās uz kompetenču attīstošo izglītību. Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search