Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Traumatisma profilakses seminārs - nodarbība 2. klašu skolēniem

Traum6. oktobrī 2. klašu skolēniem notika atraktīvas, aizraujošas nodarbības, kurās skolēni tika iepazīstināti ar biežākajām traumu gūšanas iespējām un veidiem kā izvairīties no tām. Skolēni skatījās animācijas filmu „Jampadracis” un „Lielais noslēpums", diskutēja par redzēto, saņēma un deva savus ieteikumus. Praktiskie uzdevumi un kopējas aktivitātes semināra laikā bija ļoti aizraujošas.
Pēc semināra skolēni saņēma arī vairākus SPKC izdales materiālus: krāsojamo grāmatu “Šerloka stāsti Tavai drošībai”, atstarotāju un uzlīmes.
Atcerēsimies: STRĪDUS VAR IZRUNĀT, NEVIS DŪRES VICINĀT!; PA KĀPNĒM EJ LĒNĀM!; NEGRŪSTIES!; UZ KRĒSLA NEŠŪPOJIES!; PAR DROŠĪBU ESMU ATBILDĪGS PATS! 
Paldies nodarbību vadītājām Evijai Gailei un Innai Astašenkovai. Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search