Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Putras programma Ādažu vidusskolā

Putras pogReģistrācija “Vislatvijas Putras programma 2017” sākās 25. septembrī plkst.13.00.  Šī gada tēma - "Auzās ir spēks!".
No Ādažu vidusskolas dalībai programmā pieteicās 1.e, 1.g, 2.a, 2.b, 2.c, 2.e, 2.g, 3.b un 3.g klašu skolēni.
Putras programma skolā ilgst no 2. oktobra līdz oktobra beigām  (10. oktobris - Putras diena, oktobris - Putras mēnesis). Ikviena klase plānoja Putras dienu pēc saviem ieskatiem.
Uztura speciālisti atzīst, ka aptuveni pusei no uztura ir jāveido graudaugu produktiem.  Lai veicinātu skolēnu zināšanas par graudaugu lomu uzturā, rosinām klases piedalīties projektā -  Putras programma skolā. Tās ietvaros soli pa solim skolēniem ir iespēja uzzināt, kāpēc ir svarīgi ēst putras un kāpēc putras ēd sportisti, mūziķi, aktieri un citi.
Tā kā Putras programma skolā notiek Starptautiskās Putras dienas un Putras mēneša ietvaros, tad 13. oktobrī visas klases, kuras pieteica dalību programmā, plkst. 8.10 devās uz skolas ēdnīcu, lai kopīgi brokastīs nobaudītu putru.
ATZINUMS – GARŠĪGI! Paldies ēdināšanas uzņēmumam par atsaucību, pavārītēm par garšīgo, ar mīlestību vārīto putru.

©2018 Ādažu vidusskola

Search