Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

"Starp mums meitenēm!"

M1 Copy13. oktobrī 6. klašu meitenēm notika "P&G" Always izstrādātās programmas nodarbība "Starp mums, meitenēm", lai palīdzētu meitenēm izprast fiziskās un emocionālās izmaiņas un sagatavoties tām, kā arī pieņemt tās un mazināt ar augšanas periodu saistīto stresu, celt meiteņu pašapziņu, apgūt veselīgas higiēnas ieradumus.

Paldies lektorei - medmāsai Ivetai Vecriņķei par nodarbību un izglītojošo materiālu brošūru veidā gan meitenēm, gan mammām. Izmantosim attīstošās domāšanas veidu, t.i. pārliecību, ka, pieliekot pūles, var uzlabot savas spējas, jo šādai pārliecībai ir milzīga ietekme – uzlabojas sekmes mācībās, skolēni izvēlas nopietnākus pārbaudījumus un vieglāk pārvar neveiksmes. Lai izdodas notiekošās pārmaiņas uztvert pozitīvi! Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search