Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Radošā nodarbība "Internets kļūdas nepiedod!"

Int1 Copy13. oktobrī radošās nodarbības "Internets kļūdas nepiedod!" laikā jaunieši no 8.a, 8.c, un 9.a klasēm, kopā ar sociālo pedagoģi Agitu Alksni, pārrunāja riskus, kas saistīti ar fotogrāfiju pārsūtīšanu sociālajos tīklos. Nodarbības mērķis bija ļaut jauniešiem apzināties, ka šāda rīcība var sagādāt nepatikšanas tālākajā nākotnē. Tika pārrunāta motivācija, kādēļ  bērni/jaunieši šādas bildes veido un nosūta citiem. Tika pārrunāta arī šādas rīcības likumiskā puse. Jauniešiem bija iespēja dalīties ar pārdomām, vai tas skar arī viņus, un vai Latvijā tā ir nopietna problēma. Pēc nodarbības katram viela pārdomām... Paldies skolas sociālajai pedagoģei Agitai Alksnei. Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search