Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

“Child is a World”

Vacija1 CopyNo 9. līdz 13. oktobrim Erasmus+ programmas (KA2) Stratēģiskās starpskolu partnerības projekta „Child is a World” ietvaros tika organizēta starpvalstu mācību aktivitāšu sanāksme Vācijā, Hikelhovenes Leonardo da Vinci skolā. Mūsu skolu šajā sanāksmē pārstāvēja 6 cilvēku delegācija – skolotājas Jolanta Osīte un Zane Laizāne, kā arī četri 3. klašu skolēni – Emīlija Timrota, Jana Krista Grīnfelde, Elizabete Šinkūna un Žanete Margeviča.
Sanāksmes laikā katras dalībvalsts delegācijai bija iespēja iepazīties ar Vācijas Ziemeļreinas Vestfālenes reģionu un tā kultūru. Jau sākot ar pirmo aktivitāšu dienu skolēniem bija iespēja iesaistīties dažādās aktivitātēs un pilnveidot savas kompetenču prasmes. Ikvienam dalībniekam bija jāpiedalās dažādās sporta aktivitātēs - galda tenisā, futbolā, basketbolā un stafetēs. Tāpat skolēniem tika piedāvātas dažādas radošās darbnīcas. Skolēni darbojās kulinārijas darbnīcā, gatavojot dažādus ēdienus, mākslas darbnīcā, veidojot nelielas glezniņas un piedalījās eksperimentu darbnīcā.
Visas nedēļas garumā skolēnus atbalstīja kāds no Vācijas skolas skolēniem, kas bija gan palīgs, gan padomdevējs. Šādā veidā bērni vairāk komunicēja angļu valodā, tādējādi, nostiprinot svešvalodas pielietošanas kompetenci.
Dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Vācijas vēsturi, apmeklējot Ķelnes, Diseldorfas un Oberhauzenas pilsētas. Paplašināt savas zināšanas par Zemi un Visumu, apmeklējot zinātnes muzeju „Odisejs”, akvāriju „Sea life”.
„Child is a World” projekta sanāksmes laiks viennozīmīgi deva jaunu pieredzi bērniem, paplašināja redzesloku par citu valsti, tās kultūru un tradīcijām, kā arī deva iespēju iegūt jaunus draugus. Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search