Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Nodarbības par drošu dabasgāzes lietošanu 1. – 4. klašu skolēniem

Gazens Copy17. oktobrī skolā viesojās Akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” pārstāvji kopā ar Gāzēnu.
Šodien aprakstot dažādas situācijas no dzīves, uzņēmuma sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Kaspars Upaciers skolēniem stāstīja, kā rīkoties, ja sajūt gāzes smaku mājās, vai kādā sabiedriskā vietā.
Savukārt, kopā ar Gāzēnu, 1., 2., 3. un 4. klašu skolēni atraktīvā, interesantā un aizraujošā veidā uzzināja par drošu dabasgāzes lietošanu. Kopīgi iestudēja nelielu etīdi, kā būtu jārīkojas gāzes noplūdes brīdī, kas jādara un kam jāzvana.
Visi 1. – 4. klašu skolēni pirms brīvdienām saņems “Latvijas Gāze” komiksu par drošu dabasgāzes lietošanu “Kā Gāzēns draugus izglāba”. Atcerēsimies un ievērosim noteikumus! Pats svarīgākais – DROŠĪBA! Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search