Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Putras mēnesis noslēdzies

Putras menesisOktobra mēnesis Ādažu vidusskolas deviņās klasēs pagāja Putras zīmē. Skolēniem bija iespēja vairāk uzzināt par auzām.
Mēneša laikā paspējām gan vingrot, gan izpētīt putru paku informāciju, noskaidrojām putras uzturvērtības, sacerējām gan teikas, gan četrrindes par auzu putru. Savas jaunās zināšanas likām lietā Putras viktorīnā. Aizraujoša likās arī foto sesija – Auzings. Vai esi kādreiz cēlis torni no putras pakām? Pamēģini! Mums visaugstākais tornis sasniedza 2 m 34 cm.
Paši domājam, ka esam kļuvuši arī stiprāki un gudrāki, jo no rītiem ēdām gardo auzu putru. Putras ēšanu popularizējām citiem. Ceram, ka daudzās mājās tagad no rītiem galdā tiek celta putra!
Uz tikšanos nākamgad! Foto Video

©2018 Ādažu vidusskola

Search