Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Labo darbu nedēļa 2017 no 16. līdz 20. oktobrim!

Adazu vskDarot kopā var izdarīt vairāk labu darbu!
Esam par tīru, sakoptu vidi! Aktīvi piedalāmies skolas rīkotajās akcijās: vācam un nododam makulatūru un izlietotās baterijas. Kopā esam nodevuši 11018,70 kg makulatūras un 234,61 kg izlietoto bateriju. Klasēs esam izveidojuši kastes, kurās liekam visus papīru atgriezumus. Taupām elektrību - atstājot klases telpu izslēdzam gaismu. Vācam vecās saules brilles, lai dotu tām otru iespēju - veidojot dekoru rotāt skolas sienu. Rūpējamies par pozitīvu mikroklimatu klasē, skolā. Iespēju robežās sniedzam palīdzību iesaistoties labdarības akcijās. Šajā rudenī 6.c un 6.e klašu skolēni aktīvi iesaistījās akcijā “Sirds Siltuma Darbnīca”. Paldies skolēniem un vecākiem par sadarbību un atbalstu! Mūsu labie darbi http://labodarbunedela.palidzesim.lv/paveikto-darbu-arhivs 

©2018 Ādažu vidusskola

Search