Vārda dienu svin: Antis, Antons / 18.01.2018

booked.net

Jaunumi

Latvijas dārzeņu nedēļa 06.11. - 09.11.2017.

afisaNogaršo veselību!
Skolas mazajā kafejnīcā nogaršo un salīdzini divu veidu dārzeņus un nobalso par gardāko
Aizpildi anketu un atbildi uz jautājumiem par dārzeņiem
Iespējams tieši Tu saņemsi veselīgu gardumu dāvaniņu  http://www.daily.lv/lv/darzeni/

Mēs visi zinām pasaku par lielo rāceni, bet daudzi no mums ne tikai nav ēduši no rāceņiem gatavotus ēdienus, bet pat nezina, kā īsti rācenis izskatās dzīvē. Patiesībā rāceņi, rutki, kāļi un citi veselīgi dārzeņi joprojām tiek audzēti Latvijā, tikai ir mazliet “izgājuši no modes”. Laiku pa laikam ar tiem aizstājot populāros kartupeļus vai bietes, mēs varam dažādot savu ēdienkarti gan garšas, gan uzņemto barības vielu ziņā.
Tāpēc Daily sadarbībā ar zemnieku saimniecību “Ezerkauliņi”, dārzeņu piegādātāju “Mūsmāju dārzeņi” un uztura speciālistiem no “OnPlate” skolās organizē Latvijas dārzeņu dienas, kuru ietvaros skolēni var nogaršot mazāk zināmus dārzeņus un balsot par tiem, kā arī piedalīties interaktīvajās nodarbībās, ko rīkos “OnPlate” speciālisti. Dārzeņus, kas uzvarēs jūsu balsojumos, turpmāk ēdienkartē iekļausim biežāk.
Interaktīvās nodarbības kopā ar uztura speciālistu Ādažu vidusskolā 14. novembrī.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

©2018 Ādažu vidusskola

Search