Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2019

booked.net

Jaunumi

Nometne „Meža dīvainīši rudenī”

Orient nom1Skolēnu rudens brīvdienās no 25. līdz 27. oktobrim orientēšanās klubs „Kāpa” organizēja nometni Tērvetē „Meža dīvainīši rudenī” orientieristiem iesācējiem un lietpratējiem. Nometnē bērni gan mācījās orientēties, gan pilnveidoja savas orientēšanās iemaņas. Nodarbības norisinājās tuvākajos mežos un Tērvetes Dabas parkā, kurš tika izstaigāts un izskriets krustām, šķērsām, veicot distances marķētās un apzīmētās trasēs, skrienot vairākas „Zvaigznītes” (distancē 3-4KP) un piedaloties nakts orientēšanās distancēs. Nometnes pēdējā dienā bērni apmeklēja „Karameļu darbnīcu” Jelgavā, kur paši savām acīm redzēja kā top gardās končas, degustēja silto karameli un paši gatavoja savas lielās karameles. Nometnē piedalījās bērni no Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas novadiem.Orient nom2


Orient nom3Orient nom4Orient nom5

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search