Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Nometne „Meža dīvainīši rudenī”

Orient nom1Skolēnu rudens brīvdienās no 25. līdz 27. oktobrim orientēšanās klubs „Kāpa” organizēja nometni Tērvetē „Meža dīvainīši rudenī” orientieristiem iesācējiem un lietpratējiem. Nometnē bērni gan mācījās orientēties, gan pilnveidoja savas orientēšanās iemaņas. Nodarbības norisinājās tuvākajos mežos un Tērvetes Dabas parkā, kurš tika izstaigāts un izskriets krustām, šķērsām, veicot distances marķētās un apzīmētās trasēs, skrienot vairākas „Zvaigznītes” (distancē 3-4KP) un piedaloties nakts orientēšanās distancēs. Nometnes pēdējā dienā bērni apmeklēja „Karameļu darbnīcu” Jelgavā, kur paši savām acīm redzēja kā top gardās končas, degustēja silto karameli un paši gatavoja savas lielās karameles. Nometnē piedalījās bērni no Saulkrastu, Ādažu un Carnikavas novadiem.Orient nom2


Orient nom3Orient nom4Orient nom5

©2018 Ādažu vidusskola

Search