Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2019

booked.net

Jaunumi

Radošā nodarbība – darbnīca “Mans drošais ceļš kopā ar Luksoforiņu”

IMG 6219 Copy

8. novembrī skolā viesojās Luksoforiņš. Pasākuma laikā 337 Ādažu vidusskolas 1. un 2. klašu skolēni piedalījās radošajās darbnīcās, atkārtoja būtiskākos ceļu satiksmes noteikumus, jo katra diena uz ceļa skolēniem ir zināšanu pārbaude un ir ļoti svarīgi veidot pareizu attieksmi pret savu drošību ceļu satiksmē un apgūt ceļu satiksmes noteikumus.

Paldies CSDD sabiedrisko attiecību speciālistei Valdai Kjasperei par interesanto stāstījumu, kura laikā skolēni uzzināja par nepieciešamajiem speciālistiem, kādi vajadzīgi, lai uzbūvētu drošu pilsētu, kurā varētu pārvietoties ar drošiem transporta līdzekļiem, kurus vada zinoši to vadītāji un justies droši.
Pēc nodarbības katrs saņēma Diplomu par dalību Luksofora drošības skoliņā, īpašo Luksoforiņa pildspalvu, izkrāsojamo attēlu lapu ceļu satiksmes pamatjēdzienu atkārtošanai un magnētiņu. Lai visiem veiksmīgs un drošs turpmākais mācību laiks! Foto

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search