Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Lāčplēša diena

VS 1

Tradicionāli, gaidot Valsts svētkus, Lāčplēša dienā skolā sākas patriotiskā nedēļa. Š.g. 10. novembrī skolā viesojās NBS karavīri, kuri uzrunāja skolēnus un aicināja Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības sarūpētās sarkanbaltsarkanās lentītes nēsāt pie sirds visu svētku laiku. Leposimies ar mūsu karoga krāsām, nēsāsim pie sirds daļiņu no Latvijas visu svētku laiku!
11.11.2017. Lāčplēša dienā mēs godinām gan Latvijas Brīvības cīņu dalībniekus, gan mūsu bruņoto spēku karavīrus, kas iestājas par mieru un drošību Latvijā un visā pasaulē.
Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība, kas īstenojusi projektu “Svētku laiks!”, aicina visus piedalīties lāpu gājienā no Ādažu vidusskolas uz Ādažu bāzi, tādējādi godinot visus karavīrus, kas krituši cīņās par Latviju. Pulcēšanās pie Ādažu vidusskolas 11. novembrī no plkst.18:30 (līdzi paņemt personu apliecinošu dokumentu).  Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search