Vārda dienu svin: Aleksejs, Aleksis / 17.07.2018

booked.net

Jaunumi

Interaktīvas nodarbības “Uzturs un veselīgs dzīves veids”

IMG 6482 CopyIr svarīgi veidot veselīgus ēšanas paradumus, lai bērni būtu veseli un tiem pietiktu spēka sasniegt savus mērķus dzīvē. Tematiskās nedēļas “Latvijas dārzeņi” laikā skolēniem bija iespēja iepazīties ar Latvijā audzētajiem dārzeņiem, nogaršot tos un nobalsot par sev tīkamāko. Savukārt 14. novembrī skolā viesojās uztura speciāliste Zanda Mihailovska. Interaktīvās nodarbības laikā visi 3., 4. un 5. klašu skolēni atsvaidzināja savas zināšanas par Latvijas rudens dārzeņiem un ogām, atsauca atmiņā uztura piramīdā esošos produktus, pārrunāja par to, ka svarīgi ir ievērot pareizu dienas režīmu, veltīt pietiekošu laiku miegam, sportiskajām aktivitātēm un būt pozitīviem. Paldies Zandai par nodarbību, par iespēju 490 Ādažu vidusskolas skolēniem atkārtot būtiskos jautājumus par veselīgu uzturu. Foto Prezentācija

©2018 Ādažu vidusskola

Search