Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa

20171117 092922No 13. līdz 19. novembrim jau 21. reizi Ziemeļvalstīs un 20. reizi Latvijā norisinās Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa. Šīs nedēļas galvenais uzdevums ir Ziemeļvalstu literatūras iepazīšana. Bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, debates, konkursi. Šī gada nedēļas tēma ir “Ziemeļu salas”.
Somija atzīmē savu 100 jubileju, tāpēc šogad īpaši izcelta tieši šis valsts literatūra.
Arī Ādažu novada bibliotēka ir to Latvijas bibliotēku vidū, kuras piedalās šajā tematiskajā nedēļā.
Ādažu vidusskolas 3. b klases skolēni un audzinātāja apmeklēja Bibliotēku nedēļas Rīta stundu bērniem, kur puskrēslā, sveču gaismā klausījās noslēpumaino lasījumu no Mauri Kunnas grāmatas “Bagātību sala”. Interesanti, ka šādi lasījumi notiek vienlaicīgi vairāk nekā 2000 bibliotēkās. Lai plašāk iepazītu Ziemeļvalstu kultūru un ģeogrāfiju, skolēni pētīja kartes un aplūkoja dažādas grāmatas par Ziemeļvalstīm. Pēc lasījuma noklausīšanās skolēni iedomājās kā būtu dzīvot uz salas, zīmēja iespaidus par dzirdēto.
Paldies Ādažu novada bibliotēkas darbiniecēm par uzaicinājumu! 

3. b klases audzinātāja Sanita Krauze

20171117 150600

©2018 Ādažu vidusskola

Search