Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Smūtiju darbnīca 10.a klasē

Kokt darbn 1 Copy

Smūtiju (angļu val. smoothie) pirmsākumi meklējami 1940.-to gadu Holivudā, kad aktieri filmēšanās starplaikos sāka lietot smalcinātus dārzeņus ātrai un enerģiju sniedzošai maltītei. Jo smalkāks mix, jo vieglāk notiesājams. Šobrīd šis kokteilis kļuvis par modes lietu. Smūtijs var būt gan kā atsevišķa ēdienreize, gan kā našķis. Šo kokteiļu sastāvdaļu variācijas ir bezgalīgas.

21. novembrī skolā viesojās uztura speciāliste Agrita Rūsiņa, kura ar 10.a klases jauniešiem runāja gan par veselīgu uzturu, gan par fiziskajām aktivitātēm, gan par to, kā aktīvi sportojot, saspringtajā laikā, kad laika pietrūkst, nenodarīt sev pāri un protams gatavoja kokteiļus.  Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search