Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2019

booked.net

Jaunumi

Ojāra Vācieša radošā konkursa „Gaujas prēmija” noslēguma pasākums Ādažu vidusskolā

G pr 1 Copy

Pārlapojot Ojāra Vācieša literāro mantojumu, aizvien uzmanību piesaista kāds spilgts dzejas tēls, un šogad tas bija kastanis.
Kastanis – rudens talismans kabatā, kastanis – bērnības dienu brūngano pērļu krelles, kastanis – spīta, spēka un ticības devējs. Paņemot plaukstā kastanīti, ir sajūta, ka tas ar savu rudenīgo brīnumu silda sirdi, stiprina un aizsargā. Kādēļ nepacelt zemē nokritušo spīdīgo bumbulīti?!  Bet, ja uzdāvināsi draugam vai paziņam, būsi uzdāvinājis gabaliņu rudens prieka un pretī saņēmis smaidu.
Jau piekto reizi Ādažu vidusskolā novembrī – Ojāra Vācieša mēnesī - tiek organizēts “Gaujas prēmijas” radošo darbu konkurss, kurā ik gadu iesaistās jaunas skolas un ļoti veiksmīgi rakstītāji. Šogad atsaucās Ādažu vidusskolas aicinājumam:

  • Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskola
  • Siguldas pilsētas vidusskola
  • Krimuldas vidusskola
  • Cēsu valsts ģimnāzija
  • Valmieras Viestura vidusskola
  • Sējas pamatskola
  • Līgatnes novada vidusskola
  • Murjāņu Sporta vidusskola

Brienot pa rudens lapām, pacelsim brūno kastani, ieliksim kabatā, dāvāsim citiem vai iestādīsim puķupodā! Smelsimies tajā zemes siltumu, spēku un labestību!
Pateicoties dzimtās valodas skolotāju ieguldītajam darbam un Ādažu vidusskolas direktores un Ādažu novada domes atbalstam, Ojāra Vācieša radošo darbu konkurss tiek saglabāts un paplašināts. Uzdrīkstēšanos skolēniem vēlot un uz tikšanos nākošajā gadā. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search