Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2019

booked.net

Jaunumi

Smūtiju darbnīca 9.c klasē

1 KOKT27. novembrī netradicionāla mājturības stunda 9.c klases skolēniem - veselīgu kokteiļu darbnīca. Uztura speciāliste Agrita Rūsiņa kopā ar jauniešiem pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar veselīgu uzturu - cik tas dzīvē ir svarīgi, kādi ir ieguvumi un kādi ir zaudējumi, ja mēs ēdam ikdienā veselīgi, vai nē. Aktīva domu pārmaiņa izveidojās par sporta aktivitātēm, par to, kā aktīvi sportojot, kad laika pietrūkst, nenodarīt sev pāri. Nodarbības laikā skolēni saņēma informāciju par veselīgo kokteiļu veidiem, kā izvēlēties sastāvdaļas un pagatavot ne tikai garšīgu, bet arī uzturvielām bagātu un piemērotu kokteili. Praktiskā daļa - veselīgo kokteiļu gatavošana bija interesanta un aizraujoša, zēni gatavoja vienu kokteili, meitenes otru. Gala rezultātā, protams, degustēti tika abu kokteiļi un atzinums: “GARŠĪGI!”. Skolēni ir pārliecināti, ka gūtās zināšanas izmantotos. Paldies par nodarbību Agritai! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search