Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Smūtiju darbnīca 10.b klasē

Sm 1 Copy28. novembrī veselīgu kokteiļu pagatavošanas paraugdemonstrējumi un praktiska nodarbība notika 10.b klases skolēniem. Nodarbības laikā uztura speciāliste Agrita Rūsiņa skolēniem sniedza informāciju par veselīgo kokteiļu veidiem, par to, kā izvēlēties sastāvdaļas un pagatavot ne tikai garšīgu, bet arī uzturvielām bagātu un piemērotu kokteili. Smūtiji tika pagatavoti no svaigiem, veseliem produktiem, kas kalpo par lielisku uzturvielu avotu. Smūtijs ir labs enzīmu, antioksidantu, organisko skābju un citu mums noderīgu savienojumu avots. Pareizi pagatavoti smūtiji ir ne tikai noderīgi veselības stiprināšanā un slimību profilaksē, bet arī garšīgi. Paldies par interesanto nodarbību Agritai.  Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search