Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu tautas bumbas turnīrs

Tb 1 Copy28. novembrī turnīrā Mārupes sporta kompleksā piedalījās 18 skolu komandas. Triju apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvēji, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, turpinājumā cīnījās finālturnīrā par 1. - 6. vietu, trešo un ceturto vietu ieguvēji sadalīja vietas no septītās līdz divpadsmitajai, bet pārējām turnīrs bija beidzies dalītā 13. - 18. vietā.
Diemžēl veiksme šoreiz nebija Ādažu vidusskolas komandas sabiedrotā un ieguvām 8. vietu. Komandā spēlēja: Ginters Džonatans (5.b), Saldatenoks Artis (5.b), Biziks Aleksis (5.a), Liberts Olafs Eduards (5.a), Rudusāns Patriks (4.g), Savins Ralfs (4.g), Staškevičs Kristijans (5.g), Štokmanis Rūdolfs (5.g), Butāns Renārs (5.e), Horsts Bruno (5.c). Paldies zēniem par cīņu turnīrā! Foto   Lasīt vairāk

©2018 Ādažu vidusskola

Search