Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Smūtiju darbnīca 11.a klasē

IMG 715130. novembrī nodarbība 11.a klases skolēniem par smūtiju pagatavošanu, jo šis dzēriens kļūst arvien populārāks. Smūtijs, tāpat kā daudz kas no mūsdienu cilvēka ēdienkartes, atnācis pie mums no Amerikas – tur to ļoti mīl jau sen: šis dzēriens ir izgudrots jau pagājušā gadsimta vidū. Smūtijs – tas ir blenderī sasmalcinātu augļu un/vai ogu vai dārzeņu, jogurta, piena vai sulas, medus, olu vai/un citu produktu kokteilis. Šodien pastāv milzīgs smūtiju recepšu daudzums, no kura ar laiku var izvēlēties savējos. Paldies uztura speciālistei Agritai Rūsiņai par nodarbību, par iedrošināšanu pamēģināt, eksperimentēt un sniegto vērtīgo informāciju par uzturu. Lai saglabājas vēlme eksperimentēt un lai labi garšo! Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search