Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Es pats savas laimes kalējs”

Karjera 9 1Karjera 9 2Karjera 9 32017. gada 1.decembrī 9. klašu skolēniem bija iespēja pilnveidot savu izpratni par sevis izzināšanu, mērķu izvirzīšanu, izvirzīto mērķu sasniegšanu, kā arī mācību priekšmetu sasaisti ar profesionālo karjeru nākotnē. Motivētākie skolēni sastādīja spēju un prasmju attīstības individuālos plānus, balstoties uz saviem izvirzītajiem un sabalansētajiem karjeras mērķiem, kā arī izveidoja katrs savu karjeras raksturlielumu kopumu ar unikālu nosaukumu.
Paldies nodarbības vadītājai Jolantai Priedei - karjeras konsultantei, RTU lektorei ekonomikas un vadības jomās, RTU Karjeras centra dibinātājai un RTU Karjeras dienu projekta aizsācējai Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācijas valdes loceklei.

©2018 Ādažu vidusskola

Search