Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2019

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolas Eiropas klubam “Mazie eiropieši” - 15

EK 15 1EK 15 2EK 15 3EK 15 4Šī gada 1. decembrī norisinājās Ādažu vidusskolas Eiropas kluba “Mazie eiropieši” 15 gadu jubilejas svinības, kuras notika kluba mājvietā. Viesu vidū pulcējās bijušie un pašreizējie kluba biedri, kādreizējie prezidenti, kā arī Ādažu vidusskolas skolotāji, skolas HC Parlamenta un Ādažu domes pārstāvji.
Oficiālajā daļā “Mazie eiropieši’’ un viesi bija sagatavojuši gan sirsnīgus, gan jautrus priekšnesumus. Pasākumu vadīja bija vienmēr atraktīvā Anna Helēna Saulīte. Svētku uzrunas teica Ādažu novada domes darba un jaunatnes lietu speciāliste Ināra Briede, Ādažu vidusskolas direktore Dace Dumpe, kluba dibinātājs Edgars Ikstens un kluba prezidente Elīza Kubuliņa. Kluba koordinatore Sarmīte Savicka un viesi atsauca atmiņās pavadīto laiku un izteica novēlējumus “Mazajiem eiropiešiem.” Pēc tam sākās neoficiālā daļa, kuras laikā bijušajiem kluba biedriem bija iespēja parunāties vienam ar otru un skolotājiem, kuri tik sen nebija satikti. Tāpat viņi dalījās pieredzē un noderīgos ieteikumos ar pašreizējiem kluba biedriem, lai klubs turpinātu plaukt un zelt vēl nākamos 15 un vairāk gadus.
Pasākuma kulminācija bija skaistā svētku torte ar svecītēm. Paldies visiem, kas atrada laiku un ieradās, kopā pavadot patīkamu vakaru! Īpašs paldies kluba atbalstītājiem “Ādažu desu darbnīca’’ īpašniekam Jānim Saukam, kā arī zvērinātā advokāta Egmonta Ekarta birojam par svētku sajūtas nodrošināšanu!

Kluba prezidente Elīza Kubuliņa

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search