Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

CSDD konkursa “Gribu būt mobils!” neklātienes kārta

fotoTā kā CSDD konkurss “Gribu būt mobils!” orientēts uz satiksmes drošības jautājumu mācīšanos un iegūto zināšanu praktisku izmantošanu, kā arī uz skolēnu intereses un personiskās iesaistes vairošanu ceļu satiksmē, jo 12-14 gadu vecumā skolēni ir ne tikai gājēji, bet arī velosipēdisti un topošie vai esošie mopēdu vadītāji, kam jāmāk pieņemt atbildīgi lēmumi arī sarežģītās satiksmes situācijās, tad visi Ādažu vidusskolas 6. – 8. klašu skolēni iesaistījās, veidoja komandas un piedalījās konkursā.
Šajā gadā no 534 pieteiktajām komandām 100 komandas bija no Ādažu vidusskolas. Esam pārliecināti, ka laika posmā no 19. septembra līdz 22. novembrim caur spēli un konkursa uzdevumiem visi mūsu skolas 6. – 8. klašu skolēni nemanot ir iemācījušies analizēt un izprast procesus, kas regulē drošu ceļu satiksmi un būs zinoši un droši tās dalībnieki.
Apsveicam pusfinālā iekļuvušās komandas “Ādaži-6.d-5”: Elians Iļja Fialkovskis, Stefans Sprūžs, Joanns Nazarovs, Daniils Kirillovs no 6.d klases un “Ādaži-7.c-1”: Krists Saldatenoks, Adrians Pētersons, Deivids Jansons, Elizabete Lonija Linde no 7.c klases. Vēlam veiksmi pusfinālā! Rezultāti

©2018 Ādažu vidusskola

Search