Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2019

booked.net

Jaunumi

“Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts”

KP 1 CopyKultūras mantojums ir vērtības, kas mūsu katra un sabiedrības uztverē tiek uzskatīts par nozīmīgu pagātnes liecību, zināšanu un tradīciju atspoguļotāju. UNESCO izveidoja kampaņu #Unite4heritage, kas veltīta kultūras vērtību izcelšanai un aizsardzībai, nosodot mantojuma iznīcību. Kampaņas dalībnieki visā pasaulē ar dažādu aktivitāšu palīdzību pauž savu morālo atbalstu pasaules mantojuma saglabāšanai, vienojot mantojuma aizstāvjus jebkurā pasaules vietā. Latvijas atbalsts globālajai kampaņai #Unite4Heritage ir akcija „Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts”, kuras ietvaros jaunieši iepazīt kultūras mantojuma vērtības. Akcijas ietvaros dalībnieki  veidoja fotostāstus, kas atklāj kultūras mantojuma nozīmi sabiedrībā. Ādažuvidusskolu pārstāvēja 11.a klases skolēnu iesniegtie darbi. Akcijas ietvaros 12 patroni jeb Mantojuma sargi izvēlējās 12 darbus un viens no tiem ir mūsu skolnieces Katrīnas darbs. Foto

Apsveicam Katrīnu Podoļsku (11.a) ar saņemto atzinību konkursā.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search