Vārda dienu svin: Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna / 21.05.2018

Ādažu novada 2. jauniešu forumā

JF 1 Copy12. decembrī Ādažu kultūras centra Vēstures galerijā noritēja Ādažu novada 2. jauniešu forums. Pieaicinātie viesi bija Latvijas televīzijas režisore Zane Gargažina un mārketinga direktore Zane Ozoliņa, kas iepazīstināja ar projektu mārketingu jeb kampaņas veidošanas pamatprincipiem. Ideja, auditorija, identitāte, resursi un laika robeža ir pamatkomponenti plānošanas procesā. Jaunieši uzzināja cik liela nozīme šodien ir jebkurai kampaņas identitātei - vēstījumam, krāsai, mūzikai, logo, kampaņas sejai. Kā piemērs veiksmīgai kampaņai, tika demonstrēta Latvijas televīzijas jaunā identitāte. Savukārt jauniešiem bija iespēja izstrādāt idejas pieteikuma projektu un uzklausīt speciālistu ieteikumus.
Ādažu vidusskolas Eiropas kluba “Mazie Eiropieši” un skolēnu parlamenta pārstāvji piedāvāja ideju par jauniešu socializācijas iespējām izmantojot sportu, teātri un mūziku, tādējādi mazinot savrupību, ko veicina informācijas tehnoloģiju atkarība. Foto