Vārda dienu svin: Dzelde, Zenta, Zelda / 15.08.2018

booked.net

Jaunumi

Labdarības Ziemassvētku akcijas

Zsv IMG 1 CopyTradicionāli, Ziemassvētku gaidīšanas laikā, aicinām sagaidīt svētkus, piedaloties labdarības akcijās, lai dāvātu prieku arī citiem. Šogad atsaucāmies Palīdzēsim.lv akcijai “Sasildīsim sirsniņas!” un “Dāvana līdzcilvēkam!” lai piepildītu bērnu un jauniešu sapņus par Ziemassvētkiem kā gaišuma, siltuma un mīļuma pilniem svētkiem un dāvātu svētku sajūtu arī vecajiem, vientuļajiem cilvēkiem. Atceramies arī par patversmēs mītošajiem dzīvnieciņiem un akcijas “Dāvana mazajam draugam!” ietvaros sarūpējām dzīvnieciņiem noderīgas lietas.

Paldies skolēniem un vecākiem par atsaucību! Lai mīlestības, draudzības un sirds siltuma piepildīts Ziemassvētku gaidīšanas laiks! Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search