Vārda dienu svin: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis / 20.01.2019

booked.net

Jaunumi

Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Tīģerīša karjera ”

Tk 1 Copy10. janvārī 3.abegl klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums “Tīģerīša karjera”.
Nodarbības laikā skolēni centās rast atbildi uz jautājumiem: Kas ir karjera? Kas ir karjeras konsultants? Skolēni domāja, meklēja un sauca dažādas profesijas, kas varētu būt multfilmas tēla Tīģerīša sapņu profesija. Nosaukto profesiju skaits bija iespaidīgas, pat līdz 82 profesijām.
Skolēni iejutās arī karjeras konsultanta lomā un palīdzēja Tīģerītim izvēlēties piemērotākās no visām nosauktajām profesijām, pasakot un pamatojot arī kāpēc profesija būs piemērota vai nepiemērota.
Nodarbībā  caur multfilmas tēliem tika veidota skolēnu izpratne par to, kā noteikt spējas, prasmes un kā pieņemt lēmumu par atbilstošāko nodarbošanos, balstoties uz spējām un prasmēm. Tika veidota izpratne par lēmumu pieņemšanu un to, ka lēmumi katram jāpieņem pašam, protams, ņemot vērā ieteikumus.
Paldies karjeras konsultantei, RTU Karjeras centra dibinātājai, Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācijas valdes loceklei Jolantai Priedei par interesanto un vērtīgo nodarbību. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2019 Ādažu vidusskola

Search