Vārda dienu svin: Jāzeps / 19.03.2018

booked.net

Jaunumi

CSDD nodarbība “Es – zinošs velosipēda vadītājs”

IMG 7758 Copy11. janvārī skolā viesojās CSDD sabiedrisko attiecību speciāliste Valda Kjaspere, jo arī šajā mācību gadā esam plānojuši skolā 4. klašu skolēniem dot iespēju sagatavoties un kārtot eksāmenu, lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.
Uzskatām, ka ļoti būtiski un svarīgi ir izglītot skolēnus par drošību, lai skolēni izprastu satiksmes drošības jautājumus un augtu par atbildīgiem satiksmes dalībniekiem. Tāpēc arī šajā mācību gadā, neskatoties uz to, ka skolā nebūs projektu nedēļai atvēlēts laiks, mācīsim skolēniem ceļu satiksmes noteikumus un palīdzēsim bērniem augt par disciplinētiem gājējiem un velosipēdu vadītājiem.
Kvalitatīvi apgūtu satiksmes noteikumu zināšanu apliecinājums ir nokārtots pirmais valsts eksāmens - velosipēdu vadītāju eksāmens un iegūta pirmā vadītāja apliecība jau 10 gadu vecumā. Visiem mūsu skolas skolēniem ir bijusi iespēja iegūt velosipēda vadītāja apliecību, jo esam par videi draudzīgu transporta līdzekļu izmantošanu nokļūšanai uz skolu un atpakaļ kā arī par aktīvu atpūtu.
Arī 2018. gadā skolas mācību procesu organizēsim tā, lai skolēni velosipēdu vadītāju eksāmenu varētu kārtot skolā. Priecē tas, ka ar šo gadu eksamināciju varēs veikt arī skolas pedagogs. Tādā veidā mēs paši varēsim plānot gan gatavošanos eksāmenam, gan pašu eksamināciju, jo CSDD ir izveidojusi sistēmu, kas ļaus arī skolas pedagogiem novadīt eksāmenu, jo problēmas ir bijušas gadījumā kad skolēns ir saslimis un nevar konkrētajā datumā būt uz eksāmenu. CSDD, savukārt, nodrošinās, lai skolēni, kas sekmīgi noslēgs eksāmenu, skolā saņemtu velosipēdu vadītāju apliecības.
Atbildīga attieksme pret savu un līdzcilvēku veselību un dzīvību jāizkopj jau no mazotnes!
Paldies Valdai Kjasperei par nodarbību!!!
Kur atrast mācību materiālus? Iesakām sākt ar internetā pieejamo informāciju www.berniem.csdd.lv sadaļā Satiksmes drošība – Velosipēdu vadītāji. Pēc noteikumu apgūšanas iesakām nostiprināt zināšanas Velopilsētā pieejamajās Satiksmes drošības spēlēs. Pēc tam pārbaudīt savas zināšanas pildot CSDD teorijas eksāmenu izvēloties kategoriju Velosipēdi. Apgūt CSN noteikumus var arī izmantojot informāciju likumi.lv saitē https://likumi.lv/ta/id/274865-celu-satiksmes-noteikumi un izdevumu “Jaunajam velosipēdistam”.
“Radošu mācību laiku un veiksmi eksāmenā!”, Valda Kjaspere.
Prezentācija   Video1   Video2

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Aktuālie jaunumi

©2018 Ādažu vidusskola

Search