Vārda dienu svin: Jāzeps / 19.03.2018

booked.net

Jaunumi

Konkursa “Gribu būt mobils!” pusfināls

GBmob 1 Copy16. janvārī uz Rīgas Motormuzeju devās Ādažu vidusskolas komandas “Ādaži-6.d-5”: Elians Iļja Fialkovskis, Stefans Sprūžs, Joanns Nazarovs, Daniils Kirillovs, Daniels Mamajevs (klases audzinātāja Olga Vētra) un “Ādaži-7.c-1”: Krists Saldatenoks, Adrians Pētersons, Elizabete Dolbe, Rūta Eglīte, Kārlis Bode (klases audzinātāja Inta Bredika), lai piedalītos konkursa „Gribu būt mobils” pusfinālā. Paldies skolēniem un audzinātājām. Ieguvēji ir visi!
Pusfināla laikā dalībnieki rādīja savas zināšanas ceļu satiksmes drošības noteikumos, iesaistījās stafetē, interaktīvos uzdevumos un demonstrēja mājas darbu par informatīvi izglītojošo kampaņu gājēju drošībai “REDZI – PAREDZI!”, kuras mērķis bija pievērst uzmanību potenciāla riska situācijām pilsētās un iepazīstināt vadītājus un gājējus ar bīstamu situāciju priekšvēstnešiem. Visos pusfināla kontrolpunktos bija jāizmanto savas teorētiskās zināšanas un jāizmanto arī radošā pieeja. Veiksmīgam startam noderēja gan saliedēts komandas gars, gan spēja individuāli parādīt labu sniegumu.
Paldies konkursa organizatoriem un Rīgas Motormuzejam par radošo gaisotni un silto uzņemšanu. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Aktuālie jaunumi

©2018 Ādažu vidusskola

Search