Vārda dienu svin: Jāzeps / 19.03.2018

booked.net

Jaunumi

European Youth basketball league

Maskava 4Ādažu Bērnu un Jaunatnes sporta skolas 2003. gadā dzimušo zēnu U15 basketbola komanda trenera Aigara Neripa vadībā, pateicoties “Ādažu vidusskolas atbalsta biedrība” (ĀVAB) un Ādažu novada domes atbalstam,  no šī gada 11.-14.janvārim piedalījās European Youth basketball league (EYBL), kas ir lielākais jaunatnes basketbola forums Eiropā un kurā spēlē 30 valstu labākās komandas, kārtējā posmā Maskavā (Krievija).
Spēles notika populārajā CSKA (ACSK) arēnā, kur mājas spēles aizvada pieaugušo Eirolīgas čempioni Maskavas CSKA. Šajā posmā puišiem pretī stājās Lietuvas un Krievijas vadošās komandas. Kaut arī tika izcīnīta viena uzvara piecās spēlēs, iegūta neatsverama pieredze un uzkrāts niknums nākamajam posmam, kas martā notiks Lietuvas galvaspilsētā Viļņā!
Ādaži ir viena no divām Latvijas komandām, kura izcīnījusi tiesības startēt EYBL 1. divīzijā. Šāda Eiropas mēroga sporta pasākuma norise ir vienreizēja iespēja Ādažu novada un Latvijas vārdam izskanēt Eiropā, gan atzinīgi spēkojoties ar Lietuvas, Krievijas, Somijas u.c. valstu labākajām komandām, gan visaugstākajā līmenī sarīkojot EYBL Ādažu posmu nākamajā laika periodā no 2018. līdz 2020.gadam.
Gatovošanos un dalību šajā un citos turnīros Ādažu U15 zēnu basketbola komandai nodrošina vecāku un ĀVAB sniegtais atbalsts projekta “Ādažu basketbolistus par ČEMPIONIEM” ietvaros.
Aicinām arī jūs atbalstīt jaunos basketbolistus!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Aktuālie jaunumi

©2018 Ādažu vidusskola

Search