Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Ēnu diena – 2018

Enu dienaRītdienu veido šodienas lēmumi.
Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.
Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.
14. februārī Ādažu vidusskolas 9.abcde, 10.b, 11.b un 12.ab klašu skolēni piedalās Ēnu dienā, dodas uz uzņēmumiem un iestādēm, lai 4 – 6 stundas sekotu izvēlētās profesijas pārstāvim viņa darba gaitās un izzinātu, kas nepieciešams, lai pats reiz kļūtu par profesionāli.
Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

©2018 Ādažu vidusskola

Search