Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Komandu sacensības “Prāta banka”

prata banka 1 Copy7. februāris bija nozīmīga diena divām mūsu skolas 2. klašu komandām - pārstāvējām savu skolu komandu sacensībās “Prāta banka” Ropažu vidusskolā.
Konkursā bija jāparāda sava erudīcija gan angļu valodā, gan sporta jomā, gan latviešu valodā un literatūrā. Īpaši āķīgi uzdevumi bija matemātikā un sociālajās zinībās. Abas komandas turēja īkšķus, kad startēt vajadzēja komandu kapteiņiem, jo tieši viņu paveiktais varēja izšķirt iegūto vietu likteni. Kapteiņi savus uzdevumus paveica lieliski. Konkursā skolēni sveica savus konkurentus, iepazīstinot sevi un pārsteidzot citus ar oriģināliem priekšnesumiem.
Pēc padarītā darba bija liela gandarījuma sajūta un cerība, ka viss būs izdevies lieliski! Žūrijai apkopojot visu 12 komandu veikumu, mūsu skolas komanda “Gudrinieki” (Kristofers Kančs, Marta Šmita, Aleksandrs Mališevs un Samanta Strautiņa) izcīnīja 1. vietu, bet “Zinātkārajiem” (Lāsma Vairoga, Loreta Krasina, Jēkabs Gulbis, Gustavs Kalniņš) godpilnā 3.vieta.
Paldies skolotājām – Ingunai Tauriņai, Gundegai Kaugurei, Danijai Kundziņai, Annai Šiškovičai un Lienei Klēverei par skolēnu sagatavošanu startam!
Mūsu komandas saka īpaši lielu paldies skolotājai Lienei Klēverei par palīdzību priekšnesuma gatavošanā!   Foto   Video

©2018 Ādažu vidusskola

Search