Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Skolēnu zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana

IMG 6834 Copy15. februārī projektu nedēļas noslēgums 10.a un 11.a klašu skolēniem - skolēnu zinātniski pētniecisko darbu aizstāvēšana.
Vienpadsmito klašu skolēni bija izvēlējušies tēmas psiholoģijā par personību, tās veidošanos un raksturu. Cittautu valodniecībā tika pētīta dažādu valodu ietekme angļu valodas lietojumā un aplikāciju izmantošana svešvalodas apguvē. Latviešu literatūrā pētītas tika ģimenes vērtības un literārā jaunrade. Savukārt vairāki darbi tika saistīti ar jaunradi un jaunāko tehnoloģiju izmantošanu - FL Studio programmatūras mūzikas izveidē un datorzīmējumu programmu izmantošana. Kultūrvēsturiskā mantojuma sekcijā tika pētīti nerealizētie Rīgas apbūves projekti Kārļa Ulmaņa režīma laikā un  baroka stila elementi Vecrīgas arhitektūrā. Mehānisko kustību skaņa, migrācija Ādažu novadā, fizioloģisko procesu salīdzināšana, zobu pastas ietekme un suņu šķirņu salīdzinājums tika pētīts fizikas, ģeogrāfijas bioloģijas sekcijās. 10. klases skolēni bija izvēlējušies pētīt veselības zinātnē  stresu un sporta traumas, holeterīna līmeņa samazināšanas iespējas un miega ciklus.  Tika aizsākts pētījums par Zigmāru Liepiņu un mūzikas ietekmi, tūrismu Ādažos un rokrakstu īpatnībām. Interesanta bija arī ideja par mazformāta filmas uzņemšanu, kur brīvprātīgo aktieru skaits jau tuvojas 20.   Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search