Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Izstādes “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” apmeklējums

Mant st 1 CopyRīgas Sv. Pētera baznīcā 21. februārī, starptautiskajā dzimtās valodas dienā, tika atklāta jauniešu foto kolāžu un stāstu ceļojošā izstāde “Mantojuma stāsts – mans stāsts, tavs stāsts” ko rīkoja UNESCO Latvijas Nacionālās komisija. Izstādē ir apskatāmi 22 fotostāsti. Izveidotie darbi stāsta par tradīciju pārmantojamību, mantojuma trauslumu un personības lomu. Mantojumu stāstu akcijā piedalījās 158 dalībnieki no 47 Latvijas izglītības iestādēm. Trīspadsmit no iesūtītajiem darbiem, mantojumu sargu/ekspertu izvēlēti, rotā šī gada UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas kalendāru. Šo autoru vidū ir arī 11.a klases skolnieces Katrīnas Podoļskas darbs. Lepojamies ar Tevi, Katrīna!
Izstādi atklāja UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas ģenerālsekretāre Baiba Moļņika, arhitekts Pēteris Blūms un Rīgas Sv. Pētera baznīcas direktore Una Jansone.
"Mantojuma stāsts - mans stāsts, tavs stāsts" izstāde veidota Eiropas kultūras mantojuma gada ietvaros. 2018. gadu visā Eiropā atzīmē kā Eiropas Kultūras mantojuma gadu ar mērķi godināt Eiropas kultūras bagātību un daudzveidību, veidot izpratni par kopējo vēsturi un vērtībām, stiprināt piederības sajūtu kopīgai Eiropas telpai, kā arī pievērst uzmanību kultūras mantojuma saglabāšanas aktuālajiem jautājumiem. Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search