Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolas dramatiskā pulciņa viesizrāde

Dramat pulc 22. februārī Ādažu vidusskolas dramatiskā pulciņa grupas aktieri kopā ar režisori Diānu Smirnovu devās uz Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošo pamatskolu ar viesizrādi “Mūžīgā pasaka”. Uzvedums bija veidots un iestudēts ņemot par pamatu Švarca pasaku un tā pirmizrāde notika Ādažu vidusskolā 2017. gada 21. decembrī. Paldies par silto uzņemšanu Garkalnē, paldies par skaļajiem aplausiem, paldies par atzinību saka drāmas pulciņa kolektīva dalībnieki: Dāvids Borodins (5.d), Marija Pečerska ( 5.d), Oļga Triguba (5.d), Marija Anastasija Ronča (5.d), Veniamins Banzeruks (6.d), Veronika Ivanova (6.d), Joanns Nazarovs (6.d), Ivans Ņikitins (6.d), Ernests Suškevičs (6.d), Jekaterina Zaharova (6.d), Andrejs Sidorenko (6.d), Viktorija Savčenkova (7.d), Adelīna Staškeviča (7.d), Darja Grafova (7.d), Emīlija Vergeles (7.d), Jegors Beļčuks-Buinovskis (8.d), Sabīnr Fatkuļina (8.d), Nikita Kotovs (8.d), Ruslans Sokolovs (8.d), Daniels Dimerecs (9.d), Anastasija Ivanova (7.d) un kolektīva vadītāja Diāna Smirnova. Paldies māmiņai Karinai Beļčukai-Buinovskai par atbalstu.

©2018 Ādažu vidusskola

Search