Vārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita / 18.09.2018

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolā projekta "Sporto visa klase" stafešu sacensības

Sp v k 1 Copy27. februārī Ādažu vidusskolā norisinājās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) rīkotā projekta "Sporto visa klase" 5. klašu apakšgrupas sacensības stafetēs.
Sacensībās startēja projektā iesaistītās klases no Ādažu vidusskolas, Āgenskalna sākumskolas, Rīgas 31. vidusskolas, Inčukalna pamatskolas un Vangažu vidusskolas.
Komandas startēja piecās dažādās stafetēs. Pirmā stafete elementu ziņā bija pati vienkāršākā un ātrākā, savukārt attiecīgi piektā stafete bija sarežģītākā ar vairākiem elementiem. Skolēni sacentās ne tikai ātrumā bet arī precizitātē, kā rezultātā izvērtās īpaši spraiga cīņa starp II un III vietas ieguvējiem.
I vietu stafešu sacensībās izcīnīja Ādažu vidusskolas 5. g klases skolēni. APSVEICAM!
Šis ir pirmais solis uz finālsacensībām, jo dalībnieki tiek atlasīti, ņemot vērā un vērtējot rezultātus četrās kategorijās - skolēnu sekmes, vispārējās fiziskās sagatavošanas vingrinājumi, stafešu rezultāti un radošā aktivitāte "Visi kopā mēs to varam!". Paldies 5.g klases audzinātājai Irēnai Bleivai un sporta skolotājai Inesei Lērumai. Paldies sacensību galvenajai tiesnesei Jeļenai Smirnovai un tiesnešu komandai par precīzo un atbildīgi veikto darbu. Vēlam veiksmi turpmāk! Foto

©2018 Ādažu vidusskola

Search